Dobré ráno, dnes je středa 4.6.2025 svátek má Dalibor, zítra Dobroslav
Počasí, 26 Duben
Počasí ve městě Kladno
+14

Max.: +15° Min.: +5°

Vlhkost: 53%

Vítr: NE - 16 KPH

Orli angažovali nového asistenta

Orli angažovali nového asistenta

Kladenští orli v těchto dnech angažovali k extraligovému mužstvu nového asistenta trenéra Tomáše Samselyho. Je jím bývalý kladenský blokař Tomáš Macalík (43), v současné době prvoligový hráč ČZU Praha.

Jak vznikalo vaše angažmá?
Zavolal mi prezident klubu Milan Fortuník, že jim vypadl asistent trenéra a jestli bych se nechtěl do Kladna a chvilku nebo i do konce sezony vrátit. Uvidíme, jak se to vyvine (usmívá se).

Přemýšlel jste dlouho, zdali kývnout nebo odmítnout?
Dlouho ne, spíše jsem si musel ujasnit, jestli to má význam pro mě i pro mužstvo. Trénovat nebyla nikdy pro mě cesta, cítím to jako pomoc kamarádovi. Jsem u týmu jako pomocná ruka trenérovi. Občas řeknu nějaký postřeh.

Třeba vás to chytne a na Kladně jako trenér zůstanete...
Nejsem rozhodnutý jít touto cestou. Ale když se mi to bude zamlouvat a bude zájem abych pokračoval, tak rád na Kladně jako trenér zůstanu.

Jan Murárik

 

Cookie

Používáme pouze základní Cookies

Image